Przejdź do treści

restauracjaathena.pl

Menu

Odkryj bogactwo naszego menu

W restauracji „Athena” każdy dzień jest świętem smaku. Nasze menu zostało skomponowane z myślą o najbardziej wymagających smakoszach, którzy cenią sobie zarówno klasyczne potrawy, jak i nowatorskie połączenia smaków.

Zaczynamy od bogatej oferty przekąsek, które idealnie sprawdzą się jako wstęp do dalszej kulinarnej podróży. Sałatki, zupy, a także wyjątkowe przystawki, które zaskoczą niejednego gościa.

Główne dania to kwintesencja tego, co w kuchni śródziemnomorskiej najlepsze. Proponujemy zarówno dania mięsne, jak i wegetariańskie, zawsze przygotowywane z najwyższej jakości produktów. Nie zapominamy także o najmłodszych, dla których przygotowaliśmy specjalne menu dziecięce.

Desery to prawdziwa uczta dla podniebienia. Nasze słodkości nie tylko zachwycają smakiem, ale i pięknym wyglądem, będącym wynikiem pracy doświadczonych cukierników.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą kartą win, która idealnie komponuje się z serwowanymi przez nas potrawami, tworząc harmonijne duety smaków.

W restauracji „Athena” stawiamy na jakość i świeżość, dlatego wszystkie nasze potrawy przygotowywane są na bieżąco, z największą starannością i z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Zapraszamy do przejrzenia naszego menu i życzymy smacznego!

Dania główne

Miodowa pierś

22,50

Nafaszerowany kurczak

28,00

Salad Bowl

22,00

Musaka

28,00

Kanapki

Kanapka przyjaźni

8.50

Feta

9.50

Green love

8.50

Avocado Toast

9.50

Napoje

Strawberry smoothie

7.50

Matcha Latte

6.00

Orange Juice

5.50

Gojiberies Ice

4.50